Ceny
Cena detaliczna netto
36,59 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
45,01 PLN /szt.
Rabat
0%

Parametry produktu

Opis


Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności.

Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

CHEMIA BASENOWA

NTCE CHLOROX

BALANCER PH PLUS 3 KG

GRANULAT

!!! NIEBIESKA WODA !!!

!!! PRODUKT POLSKI !!!

Preparat proszkowy do obniżania wartości pH w wodzie basenowej. Rozpuszczony w wodzie nadaje się zarówno do dozowania ręcznego jak i automatycznego w urządzeniach pomiarowo dozujących.

Profesjonalny preparat zasadowy w postaci granulatu do podnoszenia wartości współczynnika pH w basenach kąpielowych z kwaśnego do idealnego zakresu 7,0 - 7,6 (nie zawiera jonów chlorkowych) z linii produktów NTCE Pool Care.

  1. Służy do podwyższania pH wody
  2. Postać granulatu
  3. Szybko i całkowicie rozpuszczalny
  4. Nie zawiera jonów chlorkowych przez co nie powoduje korozji
  5. Nie pozostawia osadów
  6. Silnie skoncentrowany
  7. Bardzo wydajny
  8. Neutralny zapach
  9. Niepieniący
  10. Nadaje się do wieloletniego przechowywania


Utrzymanie właściwej wartości pH jest najważniejszym zadaniem w pielęgnacji wody basenowej. Wartość ta ma decydujący wpływ na pozostałe zabiegi zmierzające do utrzymania wysokiej jakości wody w basenie.Niski poziom pH najczęściej spowodowany jest przedozowaniem środka pH Minus, ale przyczyną mogą być też kwaśne deszcze, zanieczyszczenie powietrza, itp.

Utrzymywanie optymalnego zakresu pH [7.0 - 7.4] zagwarantuje, skuteczne działanie pozostałych środków chemicznych i zminimalizuje negatywny wpływ kwaśnej wody na elementy wyposażenia basenu.

Każde odchylenie od tego poziomu powoduje osłabienie działania stosowanych środków dezynfekcyjnych, a także może powodować podrażnienie spojówek, podrażnienia skóry, korozję elementów metalowych itp.Preparat stosowany do podwyższania wartości pH wody z odczynu kwaśnego do zakresu idealnego (pH = 7,0 - 7,4). Balancer pH + granulat 1 kg pozwala na podniesienie wartości pH o około 0,2 w 100 m3 wody basenowej. Potrzebną ilość produktu należy rozpuścić w wodzie i zadozować do obiegu w kilku dawkach. Twardość wody ma wpływ na wydajność produktu. Przy wodzie twardej potrzebna ilość dozowanego środka może wzrosnąć, a przy wodzie miękkiej zmaleć.STOSOWANIE:

Potrzebną ilość produktu należy rozpuścić w wodzie i zadozować do obiegu w kilku dawkach. Twardość wody ma wpływ na wydajność produktu. Przy wodzie twardej potrzebna ilość dozowanego środka może wzrosnąć, a przy wodzie miękkiej zmaleć.NIEBIESKA WODA

BASEN

CHEMIA DO BASENU

KOD PRODUKTU : 70375


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B