Ceny
Cena detaliczna netto
46,30 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
50,00 PLN /szt.
Rabat
0%

Opis


Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności.

Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

CHEMIA BASENOWA

NTCE CHLOROX

CHLOROX T56 CHLOR SZOK BLUE

!! GRANULAT NIEBIESKI BLUE !!

3kg

!!! NIEBIESKA WODA !!!

!!! PRODUKT POLSKI !!!

CHLOROX T56 służy do natychmiastowej (szokowej) dezynfekcji wody basenowej. Przed przystąpieniem do chlorowania szokowego powinieneś doprowadzić odczyn pH wody do optymalnej wartości 7,0-7,4 by produkt ten działał skutecznie. W przypadku innej wartości należy zastosować korektor pH czyli: pH plus lub pH minus. Chlorowanie szokowe wody najlepiej przeprowadzić wieczorem - wtedy gdy nie ma już promieniowania UV pochodzącego od słońca. Działanie szybkiego chloru jest wtedy skuteczniejsze gdyż nie ma redukcji spowodowanej działaniem promieni UV.

Odpowiednią dawkę preparatu CHLOROX T56 należy rozpuścić w wodzie i wlać bezpośrednio do basenu. Przestrzegamy przed wsypaniem granulatu do basenu - może to odbarwić wykładzinę w basenie. Chlorowanie szokowe można wykonywać regularnie nawet jeśli z wodą nie ma większych problemów. Będzie miało to wtedy charakter zapobiegawczy. Podniesienie dawki chloru raz na 2 tygodnie znacznie poprawi właściwości wody w basenie. Dezynfekcję należy przeprowadzać wieczorem. Wszelkie informacje oraz szczegółowy sposób użycia i dozowanie znajdziesz na opakowaniu.Produkt przebadany laboratoryjnie z pozwoleniem na obrót na rynku polskim wydanym przez polskiego Ministra Zdrowia

BEZPIECZNE DLA DZIECI

Jest to profesjonalny środek chemiczny i przy stosowaniu zgodnym z instrukcją zawartą na opakowaniu jest całkowicie bezpieczny dla kąpiących się osób. Środek posiada Światowy Certyfikat Jakości ISO:9001 co gwarantuje bezpieczeństwo.Preparat w postaci granulatu przeznaczony do zwalczania glonów, bakterii i grzybów w basenach kąpielowych oraz do dezynfekcji powierzchni  kontaktujących się z żywnością, nie kontaktujących się z żywnością oraz w higienie weterynaryjnej.Stały preparat chlorowy w formie granulek służy do szybkiej dezynfekcji wody basenowe. Wartośc pH neutralna, rozpuszcza się szybko i całkowicie, równiez nadaje sie do bardzo twardej wody basenowej.

Działa biobójczo na szczepy: Pseudomonas aeruginosa i Staphylococcus aureu w stężeniu 100mg/L czas kontaku 60min. t. 20 stopni C.ZALETY STOSOWANIA

 • Postać granulatu
 • Silnie skoncentrowany (wysoka zawartość aktywnego chloru)
 • Szybko i całkowicie rozpuszczalny
 • Podnosi poziom chloru w wodzie
 • Działanie szokowe
 • Niszczy glony, pleśnie, bakterie, grzyby i wirusy
 • Natychmiastowa dezynfekcja po zastosowaniu
 • Nie pozostawia osadów
 • Silnie skoncentrowany
 • Bardzo wydajny
 • Neutralny odczyn pH
 • Niepieniący
 • Skuteczny dla wszystkich twardości wody,
 • Stabilizowany przeciw zbyt szybkiemu ubytkowi chloru pod wpływem ciepła i słońca
 • Nadaje się do wieloletniego przechowywania
 • Zastosowanie: baseny przydomowe bez automatycznej stacji dozującej, baseny z automatyczną stacją dozującą


STOSOWANIE:

Granulat do dezynfekcji wody basenowej. Działa bakteriobójczo w stężeniu 5g/m3 wody. Skuteczność osiągana jest po 24 h. W przypadku basenów przydomowych dezynfekcję należy przeprowadzić wieczorem. Korzystać z basenu można następnego dnia.

Po procesie dezynfekcji stężenie aktywnego chloru w wodzie powinno być zgodne z dopuszczalnymi wartościami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi oraz w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.

SPOSÓB UŻYCIA:

Odmierzoną ilość granulatu najpierw rozpuścić w pojemniku z wodą, a roztwór wlać do basenu. Granulat można też wsypać do specjalnego pływaka lub skimera i umieścić w basenie.

Należy kontrolować stan wody basenowej i w razie potrzeby zmniejszyć lub zwiększyć dawkę stosowanego chloru.NIEBIESKA WODA

BASEN

CHEMIA DO BASENU

KOD PRODUKTU : 70402


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B