BASEN BESTWAY 55001 244x46

Kategorie: BESTWAY
Ceny
Cena detaliczna netto
71,54 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
87,99 PLN /szt.
Rabat
0%

Parametry produktu

Model: 55001
Kod producenta: 55001

Opis


DMUCHANY ROZPOROWY BASEN

BRODZIK DLA DZIECI

MODEL: 55001

ROZMIAR: 244 x 46 cm

RENOMOWANEJ FIRMY BESTWAY

Poczuj się we własnym ogrodzie lub tarasie jak na wakacjach. Twoje dzieci zapomną o nudzie, a Ty zrelaksujesz się w orzeźwiającej wodzie po stresującym dniu w pracy.

Instalacja basenu powinna się odbyć na ziemi, należy uważać na wszelkiego rodzaju nierówności, wystające korzenie, zanieczyszczenia, które mogłyby go uszkodzić. Dodatkowo nie należy ustawiać basenu na pochyłej powierzchni.Wspaniały rozporowy basen ze realistycznymi dinozaurami, do złudzenia przypominającymi prawdziwe.

Prezentowany model został wykonany z wytrzymałego materiału winylowego, który rozpręża się podczas napełniania wodą i ma pojemność 2074 litry.

Decydując się na basenik rozporowy wystarczy go rozłożyć i napełnić wodą, nie trzeba go pompować, dzięki czemu oszczędzamy swój cenny czas.

Basen po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu przechowywanie go nie jest kłopotliwe. Taki basen ogrodowy z pewnością sprawdzi się za Twoim domem i będzie wspaniałym miejscem do zabawy!GŁÓWNE ZALETY BASENU:

  • Wymiary: 244 x 46 cm
  • Waga: 4,02 kg
  • Pojemność: 2074 litry
  • Łatka naprawcza w zestawie


Rozłożysz go bardzo szybko, napełnisz wodą i relaks gotowy.

Basen do zabawy w ogrodzie, idealny na wakacyjne gorące dni, zapewni przyjemną ochłodę w gorące dni.

Basen wykonany jest z najlepszych materiałów. Wysoką jakość i trwałość gwarantuje firma Bestway, która już od wielu lat cieszy się dużą popularnością w dziedzinie artykułów przeznaczonych do użytku na plaży, biwaku czy w ogrodzie.slimtex


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B