BLENDER KIELICHOWY PROFICOOK PC-UM 1207

Kategorie: BLENDERY MIKSERY
Ceny
Cena detaliczna netto
168,29 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
207,00 PLN /szt.
Rabat
0%

Parametry produktu

Kod producenta: 501207

Opis


NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

MIKSER BLENDER

RENOMOWANEJ FIRMY PROFICOOK

MODEL: PC-UM 1027

Uniwersalny mikser, blender kielichowy przygotuje koktajle, smoothies, zmieli zupę lub sos na krem, zetrze na papkę owoce i warzywa lub , skruszy lód czy zmieli kawę, orzechy i inne ziarna.

1200 W i nóż z 6-cioma ostrzami typu "Pirania" (z ząbkami), wykonanymi z trwałej stali nierdzewnej poradzą sobie nawet z twardymi produktami, jak lód.

Moc ustawisz pokrętłem podświetlanym na niebiesko.Każdemu, kto dba o sylwetkę, każdemu kto lubi gotować mikser kielichowy przyniesie wiele pożytku. Urządzenie to idealnie miksuje, uciera, miesza i sieka.

Dzięki temu uzyskasz między innymi:

?mleczne i owocowe koktajle

?shake

?papkę warzywno mięsną

?zupę krem

?sos krem

?krem lub pastę kanapkową

?ciasto na placki z warzyw i mięsa

?zmieloną kawę

?zmielone orzechy, ziarna, nasiona

?skruszony lódŚmiało może stać na blacie, ponieważ jest elegancki i nie zajmuje dużo miejsca.

Dzięki temu zawsze masz go pod ręką, a przygotowywanie dań staje się szybkie i przyjemne. Urządzenie jest bardzo stabilne dzięki gumowym nóżkom. Solidna moc silnika 1200 W gwarantuje bezproblemową i wydajną pracę. Sześcioramienne ostrza wykonane są z trwałej stali nierdzewnej z ząbkami (typu pirania).

Jednym pokrętłem wybierzesz któryś z trzech programów lub ustawisz moc pracy noży. Programy odpowiadają najczęściej używanym czynnościom, tj. miksowanie, mielenie i kruszenie lodu.

Szklany dzbanek jest bezpieczny dla zdrowia. Podczas pracy urządzenia, nie zatrzymując go możesz dorzucać składniki poprzez otwór w nakrętce.

Blender posiada zabezpieczenia, które nie pozwalają uruchomić ostrzy bez kompletnego montażu części.Najważniejsze cechy wielofunkcyjnego blendera kielichowego ProfiCook PC-UM 1207:

?Solidny, uniwersalny mikser z obudową ze stali nierdzewnej do przecierania, ubijania, siekania i mieszania

?Mocny, profesjonalny silnik o długiej żywotności (1200 W)

?3 programy dla: 1. Kruszenie lodu; 2. Koktajle / koktajle mleczne; 3. Mielenie / przecieranie

?Posiada funkcję pulsacyjną / turbo

?Bezstopniowa, elektroniczna regulacja prędkości

?Wyjmowana misa z litego szkła z wkładem ze stali nierdzewnej (1,75 litra) wraz z podziałką

?Zamykana pokrywa z otworem do napełniania (ok. 50 mm O)

?Pokrywka na otwór do napełniania może służyć jako miarka (4 cl)

?6-ramienne ostrze ze stali nierdzewnej z ząbkami „pirania” dla łatwego mieszania, zdejmowane w celu łatwego czyszczenia (odporny na rdzę)

?Chromowany przełącznik obrotowy (podświetlany na niebiesko)

?Obwód bezpieczeństwa - praca możliwa tylko z dołączonym zbiornikiem

?Wysoka stabilność dzięki gumowanym przyssawkom

?220–240 V, 50/60 Hz, 1200 W, maks. 21 000 obr./min.Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.

Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.slimtex


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B