Ceny
Cena detaliczna netto
95,12 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
117,00 PLN /szt.
Rabat
0%

Parametry produktu

Kod producenta: 501213
szt. karton
szt. - 0,33
karton 3 -

Opis


NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

MIKSER KIELICHOWY

RENOMOWANEJ FIRMY PROFICOOK

MODEL: PC-UM 1213

Blender stołowy zawsze pod ręką by szybko zjeść lub wypić coś zdrowego.

Sheaki, mleczne koktajle, nektary, zmiksowane warzywa i owoce, zmielone masy na placki, kotlety czy inne dania, także przeciery i mielone orzechy.

Dzięki mocnym stalowym 6 ostrzom z ząbkami, doskonale radzi sobie z trudnymi i twardymi produktami, jak kawa czy lód.  Do wyboru masz 4 funkcje i płynne sterowanie mocą (max 500W).Doskonały sprzęt dla wszystkich, którzy chcą szybko przygotować coś pysznego i zdrowego do jedzenia lub picia. Niewielkie urządzenie, może stać na stole. Dzbanek z miarką ma poj. 1 litra. Przez otwór w nakrętce można w trakcie pracy dodawać produkty do mielonej masy.

Dzięki silnikowi o mocy 500 W i trwałemu 6-ramiennemu ostrzu typu pirania, ze stali nierdzewnej urządzenie doskonale miksuje, mieli, przeciera świeże i gotowane owoce i warzywa, orzechy, nasiona a nawet lód.

W blenderze posiekasz także mięso pokrojone wcześniej na drobniejsze kawałki. Zmielisz zupę lub sos na krem, przygotujesz zdrowe napoje i koktajle typu fit. Od teraz możesz błyskawicznie i wygodnie przygotować wszelkiego rodzaju potrawy mikserem który masz zawsze pod ręką.Najważniejsze cechy kompaktowego blendera kielichowego ProfiCook PC-UM 1213:

??Kompaktowy blender uniwersalny, z obudową ze stali nierdzewnej do przecierania, ubijania, siekania, mielenia i mieszania

??Funkcja kruszenia lodu

??Zawiera funkcję Pulse / Turbo

??4 poziomy prędkości (0-1-2 + funkcja pulsacyjna / turbo)

??Wyjmowany dzbanek do mieszania ze skalą (1 litr)

??Pokrywka z otworem do napełniania (ok. 45 mm O)

??6-ramienne ostrze ze stali nierdzewnej z ząbkami typu „pirania” dla efektywnego mielenia, wyjmowane dla wygodniejszego czyszczenie (nierdzewne)

??Przełącznik obrotowy ze stali nierdzewnej

??Obwód bezpieczeństwa - praca możliwa tylko z dołączonym zbiornikiem

??Wysoka stabilność dzięki gumowym nóżkom

??220–240 V, 50/60 Hz, 500 W, maks. 20000 obr./min.

??Waga ok. 1,2 kgProdukt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty wybrane z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.

Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.slimtex


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B