Ceny
Cena detaliczna netto
21,14 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
26,00 PLN /szt.
Rabat
0%

Parametry produktu

Opis


DOZOWNIK PŁYWAK

DO CHEMII BASENOWEJ / CHLORU

DO TABLETEK 20g, 200g

LUB GRANULATU

Pływak stosowany jest do rozpuszczania tabletek w wodzie.

Pasuje do tabletek 200g o średnicy do 7,5 cm lub małych 20g o średnicy 2,5cm

Niezbędny element wyposażenia basenu, jednocześnie bardzo ułatwiający utrzymanie czystej wody.

W dozowniku mieści się 6 sztuk tabletek 200g.?? Wykorzystanie chemii basenowej jest obowiązkowe podczas korzystania z basenu ogrodowego. Nie ważne czy jest to basen mały, czy duży. Bez zastosowania odpowiedniej chemii basenowej będą się w nim gromadziły bakterię, drobnoustroje, glony. Odpowiednia chemia pozwoli na dezynfekcję basenu oraz utrzymanie odpowiednich wartości pH.

??Posiada regulację sił dozowania

??Wydłuża czas działania środków chemicznych

??Pływa na tafli wody

??Pozwala na walkę z bakteriami, drobnoustrojami, glonami itp.

??Umożliwia utrzymanie odpowiedniego pH wody

??Można stosować z chemią w postaci proszku i tabletek??Dozownik do chemii pozwala w praktyczny sposób aplikować chemię do wody w basenie.

To niezbędny element wyposażenia basenu ogrodowego.

Do dozownika należy włożyć odpowiednią chemię basenową i położyć go na wodzie.

Dozownik jest przystosowany do korzystania zarówno z tabletek jak i chemii basenowej w postaci proszku.?Dozownik/pływak do chemii basenowej to niezbędny dodatek basenu, samoczynnie unoszący się na wodzie. Pozwala na dozowanie chemii basenowej. Wystarczy, że napełnisz go chemią i umieścisz w wodzie - resztę zrobi za Ciebie???

?Świetnie rozprowadza preparaty, pomagając Ci tym samym w utrzymaniu czystości wody. Pływający dozownik chemikaliów zaprojektowany jest do zastosowania z wolno rozpuszczającymi się tabletkami chloru i bromu.

?Dozowaniem środka chemicznego do basenu steruje regulowany pierścień dozujący.

?W dozowniku można stosować różnego rodzaju chemię basenową. Różne tabletki posiadają różne właściwości. Jednakże każdy rodzaj chemii basenowej może być stosowany w naszym dozowniku.??? Wrzucenie chemii basenowej do basenu nie jest dobrym rozwiązaniem ???

Dzięki zastosowaniu dozownika, chemia będzie dłużej się rozpuszczać, co pozwoli na jej lepsze rozprowadzenie oraz dłuższy czas działania.

W dozowniku można stosować różnego rodzaju chemię basenową. Różne tabletki posiadają różne właściwości. Jednakże każdy rodzaj chemii basenowej może być stosowany w naszym dozowniku.NIEBIESKA WODA

BASEN

CHEMIA DO BASENU

KOD PRODUKTU : 70341


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B