Ceny
Cena detaliczna netto
22,22 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
24,00 PLN /szt.
Rabat
0%

Opis


Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności.

Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.CHEMIA BASENOWA

GOTIX

CHLOR DO BASENU

TABLETKI MULTIFUNKCYJNE

TABLETKI 20g

????  10w1  ????

opakowanie 0,4kg

czyli kupujesz łącznie 1??3??5??szt tabletek 20g

?? NIEBIESKA WODA ??

?? PRODUKT POLSKI ??

Tabletki multifunkcyjne wolno rozpuszczające, o działaniu bakteriobójczym, o długotrwałej dezynfekcji i klarowania wody basenowej.

Chlor do basenu w postaci multifunkcyjnych tabletek do basenów przydomowych jest środkiem bakteriobójczym, grzybobójczym do dezynfekcji wody basenowej o wysokiej skuteczności. Tabletki zawierają również substancje czynne które poprzez koagulacje zanieczyszczeń zwiększają sprawność filtrów i zapewniają klarowność wody.Preparat jest przeznaczony do użytku powszechnego.

Tabletki CHLORTIX MULTI 20g są dedykowane dla mniejszych basenów ogrodowych - stelażowych i rozporowych takich firm jak Bestway i Intex.??? TABLETKI 10w1 ???

1. ODKAMIENIANIE

2. GLONASTYTYCZNE DZIAŁANIE

3. DEZYNFEKCJA

4. DZIAŁANIE BAKTERIOSTATYCZNE

5. KLAROWANIE WODY

6. FLOKULACJA

7. STABILIZACJA WOLNEGO CHLORU

8. NABŁYSZCZANIE

9. DZIAŁANIE BAKTERIOBÓJCZE

10. STABILIZACJA pH?Stały preparat chlorowy w formie tabletek

 • dezynfekcja poprzez aktywny chlor,
 • zapobiega powstawaniu glonów,
 • flokulacja zawiesin,
 • stabilizacja wartości pH,
 • rozpuszcza się bardzo powoli.


?Niszczy patogeny takie jak ?

??Escherichia coli

??Pseudomonas aeruginosa

??Staphylococcus aureus

??Enterococcus hirae

??Legionella pneumophila

??Candida albicans

??Aspergillus Niger

Dokładne dawki i czasy potrzebne do uzyskania efektu biobójczego dla powyższych szczepów podane są na etykiecie produktu.? STOSOWANIE TABLETEK ?

Baseny przydomowe bez automatycznej stacji dozującej:

Przy napełnianiu basenu wodą o jakości wody pitnej należy doprowadzić pH do poziomu 6,9-7,2. Przy włączonej pompie cyrkulacyjnej zapewniającej stałe i równomiernie mieszanie wody zastosować 62,5g preparatu ChlorTix Multi na 10m3 wody. Efekt bakteriobójczy uzyskujemy po okresie 24h

W celu osiągnięcia wymaganej wartości pH zalecamy korzystanie z naszych korektorów pH.[link]

Zaleca się powtórzenie czynności raz w tygodniu. Duża liczba osób korzystających z basenu oraz silne nasłonecznienie wpływają na szybsze zużycie chloru w wodzie basenowej. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji zaleca się po 3 dniach dodać 30g preparatu ChlorTix Multi na 10m3 wody

Preparat ChlorTix Multi można dawkować bezpośrednio za pomocą skimmera lub pływaka dozującego[link]. Zaleca się również sposób dozowania za pomocą śluzy dozującej. Nigdy nie należy dozować preparatu bezpośrednio do basenu. Grozi to miejscowym odbarwieniem folii basenowej.

Baseny przydomowe - pierwsza dezynfekcja po okresie zimowym w sytuacji, gdy woda zimowała w niecce basenowej:

Zastosować 70 tabletek o gramaturze 20g na 1m3 wody. Efekt grzybobójczy uzyskujemy po 15 min.

Po procesie dezynfekcji pozostałości wolnego chloru powinny być zgodne z wartościami określonymi w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 marca 2007 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. 2007 nr 61 poz. 417 z późn. zm.)

W celu sprawdzenia zawartości wolnego chloru oraz wartości pH zalecamy korzystanie z dostępnych w naszej ofercie urządzeń pomiarowych[link] (testów kolorymetrycznych lub fotometru).?Preparat chlorowy o multifunkcyjnym działaniu ?

 • Tabletki bardzo wolno/długo rozpuszczalne
 • Podnoszą poziom chloru w wodzie
 • Usuwają i zapobiegają powstawaniu glonów (działanie glonostatyczne)
 • Niszczą pleśnie, bakterie, grzyby i wirusy
 • Zapewniają natychmiastową dezynfekcję
 • Działanie bakteriostatyczne
 • Klarowanie wody (flokulacja)
 • Wysoka zawartość aktywnego chloru (dezynfekcja poprzez aktywny chlor)
 • Stabilizacja wolnego chloru
 • Działanie bakteriobójcze
 • Stabilizacja wartości pH
 • Skuteczne dla wszystkich twardości wody
 • Stabilizowane przeciw zbyt szybkiemu ubytkowi chloru pod wpływem ciepła i słońca
 • Nadają się do wieloletniego przechowywania
 • Zastosowanie: baseny przydomowe bez automatycznej stacji dozującej, baseny z automatyczną stacją dozującą
 • Produkt Polski


??CHLOROX MULTITABLETKI to multifunkcyjne tabletki chlorowe stabilizowane bardzo wolno/długo rozpuszczające się o wielofunkcyjnym działaniu przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej, gwarantujące utrzymanie w sposób ciągły odpowiedniej ilości aktywnego chloru w basenie na poziomie umożliwiającym skuteczne zabezpieczenie przed rozwojem mikroorganizmów w tym bakterii i grzybów pategennych. Preparat ten posiada działanie wielofunkcyjne ponieważ zwiększa a następnie stabilizuje poziom chloru, niszczy bakterie, pleśnie wirusy i grzyby.

??Tabletki należy umieścić w skimmerze lub bojce ponieważ wrzucone bezpośrednio do wody mogą odbarwić dno basenu. Tabletka rozpuszcza się około 5-7 dni w zależności od temperatury wody i poziomu chloru w basenie. Duża liczba osób korzystających z basenu oraz silne nasłonecznienie wpływają na szybsze zużycie chloru w wodzie basenowej. Preparat zapewnia szybkie uzyskanie stężenia aktywnego chloru na poziomie umożliwiającym skuteczne zniszczenie mikroorganizmów, w tym bakterii i grzybów patogennych. Idealnie nadaje się do chlorowania również w przypadku bardzo twardej wody basenowej. Dzięki temu korzystanie z basenu staje się bezpieczniejsze i nie naraża na zakażenia drobnoustrojami. Jednocześnie woda staje się świeższa i sprawia przyjemniejsze wrażenie.? BEZPIECZEŃSTWO ?

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Należy unikać: wdychania, kontaktu ze skórą, oczami oraz spożywania. W wypadku narażenia postępować zgodnie z instrukcją na etykiecie produktu.

Niebezpieczny dla środowiska w szczególności organizmów wodnych.

Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w chłodnych i przewiewnych pomieszczeniach z dala od substancji utleniających, kwasów i substancji łatwopalnych. Opakowanie powinno być wyraźnie oznakowane. Chronić przed wilgocią i kontaktem z innymi substancjami.

Temperatura składowania 5 - 25°C.? SKŁAD ?

Substancja czynna: symklosen CAS: 87-90-1, WE: 220-767-7 [inna nazwa: kwas trichloroizocyjanurowy] zaw. 970 mg/g (zaw. aktywnego chloru min 800mg/g).

Inne składniki: siarczan miedzi, siarczan glinu, kwas borowy.NIEBIESKA WODA

BASEN

CHEMIA DO BASENU

BESTWAY INTEX

KOD PRODUKTU : 80065


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B