Ceny
Cena detaliczna netto
37,04 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
40,00 PLN /szt.
Rabat
0%

Opis


Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności.

Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.CHEMIA BASENOWA

GOTIX

AKTYWNY TLEN

CHEMIA DO BASENU BEZ CHLORU

W TABLETKACH 20g

OPAKOWANIE 1KG

czyli otrzymujesz ok 4??5?? szt tabletek 20g

?? NIEBIESKA WODA ??

?? PRODUKT POLSKI ??

Aktywny tlen do basenu w postaci tabletek 20g jest środkiem bakteriobójczym do bezchlorowej dezynfekcji wody basenowej.

Aktywny tlen stosowany jest jako alternatywa dla tradycyjnego chloru. Odpowiednio dobrane dawki skutecznie dezynfekują wodę i usuwają bakterie, grzyby i wirusy. Aktywny tlen nie wydziela zapachu i jest łagodny dla skóry. Szczególnie zalecany do stosowania w mniejszych basenach kąpielowych, whirlpoolach, spa i wannach z hydromasażem (woda nie wydziela zapachu chloru).?Niszczy patogeny takie jak:

1??Escherichia coli

2??Pseudomonas aeruginosa

3??Staphylococcus aureus

4??Enterococcus hirae

5??Legionella pneumophila? WŁAŚCIWOŚCI AKTYWNEGO TLENU ?

Profesjonalny szybko rozpuszczający się preparat bakteriobójczy i grzybobójczy do bezchlorowej dezynfekcji wody w basenach kąpielowych.

 1. Silnie skoncentrowany (wysoka zawartość aktywnego tlenu)
 2. Podnosi poziom aktywnego tlenu w wodzie
 3. Szybko i całkowicie rozpuszczalny
 4. Nie pozostawia osadów
 5. Usuwa i zapobiega powstawaniu glonów
 6. Niszczy bakterie i grzyby
 7. Działanie bakteriostatyczne
 8. Zapewnia natychmiastową dezynfekcje
 9. Klarowanie wody (flokulacja)
 10. Stabilizacja aktywnego tlenu
 11. Bardzo wydajny
 12. Neutralny zapach
 13. Niepieniący
 14. Nie zawiera chloru
 15. Nadaje się do wieloletniego przechowywania
 16. Zastosowanie: baseny kąpielowe, whirlpool, spa, wanny z hydromasażem


Do prawidłowego funkcjonowania zaleca się połączyć jego działanie z preparatem wspomagającym Aquablanc A (efekt synergii). Preparat działa bardzo podobnie do środków chlorowych a zaletą jego jest brak charakterystycznego dość ostrego chlorowego zapachu wody oraz możliwość kąpieli w basenie osób które są uczulone na chlor. Aktywny tlen jest najlepszą alternatywą dla tradycyjnych metod chlorowych. Zapewnia natychmiastową dezynfekcje wody basenowej metodą tlenową. Zwalcza bakterie, grzyby i wirusy oraz inne nieczystości znajdujące się w wodzie. Aktywny tlen jest bezwonny a jego łagodne działanie minimalizuje ryzyko podrażnienia skóry podczas kąpieli w basenie. Woda posiada przyjemny zapach (nie czuć zapachu chloru) jest łagodna dla skóry (nie powoduję uczuleń i podrażnień) w szczególności dla wrażliwej skóry dziecka. Dzięki zastosowaniu aktywnego tlenu znacznie podnosimy komfort kąpiących się osób. Dodatkowo środek nie pieni się, poprawia klarowność wody i jest o neutralnym pH. Szczególnie polecany, gdy z basenu korzystają dzieci.? STOSOWANIE ?

Przy napełnianiu basenu wodą o jakości wody pitnej należy doprowadzić pH do poziomu 7,2-7,6. Przy włączonej pompie cyrkulacyjnej zapewniającej stałe i równomierne mieszanie wody - zastosować 70g  preparatu ChlorTix OXY  na 1 m3 wody (efekt bakteriobójczy uzyskujemy po okresie 24h).

Dawkowanie przeprowadzić wieczorem przez bezpośrednie wsypanie odpowiedniej ilości preparatu do wody wzdłuż krawędzi basenu, lub też wlanie roztworu wcześniej już rozpuszczonego w plastykowym pojemniku. Podczas użytkowania basenu zaleca się kontrolować stężenie ilości tlenu w wodzie. Można korzystać z baseny gdy stężenie tlenu znajduje się na poziomie 8-15mg/l. Czynność powtórzyć co 3-6 dni.

?? UWAGA:

Nie należy wrzucać tabletek bezpośrednio do zbiorników z tworzywa sztucznego lub wykładanych folią ponieważ materiał może ulec odbarwieniu.?PARAMETRY PRODUKTU ?

 • postać: tabletki wolnorozpuszczalne
 • waga tabletki: 20g
 • dozowanie: 3-4 tabletki 20g na 10 m3 wody basenowej
 • producent: Gotix (Polska)
 • preparaty Gotix posiadają certyfikaty oraz Atesty PZH, NIZP, IMP
 • są przebadane laboratoryjnie i posiadają pozwolenia na obrót produktem biobójczym na rynku polskim wydane przez Ministra Zdrowia.
 • Termin ważności: 24 miesiące od daty produkcji.


NIEBIESKA WODA

BASEN

CHEMIA DO BASENU

BESTWAY INTEX

KOD PRODUKTU : 80078


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B