Ceny
Cena detaliczna netto
24,07 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
26,00 PLN /szt.
Rabat
0%

Parametry produktu

Opis


Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności.

Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

CHEMIA BASENOWA

NTCE CHLOROX

CHLOROX T56 CHLOR SZOK

? BARDZO MOCNY ?

CHLOR W GRANULACIE

1kg

!!! NIEBIESKA WODA !!!

!!! PRODUKT POLSKI !!!

CHLOROX T56 służy do natychmiastowej (szokowej) dezynfekcji wody basenowej. Przed przystąpieniem do chlorowania szokowego powinieneś doprowadzić odczyn pH wody do optymalnej wartości 7,0-7,4 by produkt ten działał skutecznie. W przypadku innej wartości należy zastosować korektor pH czyli: pH plus lub pH minus. Chlorowanie szokowe wody najlepiej przeprowadzić wieczorem - wtedy gdy nie ma już promieniowania UV pochodzącego od słońca. Działanie szybkiego chloru jest wtedy skuteczniejsze gdyż nie ma redukcji spowodowanej działaniem promieni UV.Odpowiednią dawkę preparatu CHLOROX T56 należy rozpuścić w wodzie i wlać bezpośrednio do basenu. Przestrzegamy przed wsypaniem granulatu do basenu - może to odbarwić wykładzinę w basenie. Chlorowanie szokowe można wykonywać regularnie nawet jeśli z wodą nie ma większych problemów. Będzie miało to wtedy charakter zapobiegawczy. Podniesienie dawki chloru raz na 2 tygodnie znacznie poprawi właściwości wody w basenie. Dezynfekcję należy przeprowadzać wieczorem. Wszelkie informacje oraz szczegółowy sposób użycia i dozowanie znajdziesz na opakowaniu.??Chlor Szok Granulat to preparat do dezynfekcji i chlorowania szokowego wody basenowej. Produkt dzięki zawartości aktywnego chloru (56%) jest wysoce skuteczny. Chlorowanie szokowe to jedno z nieodzownych części pielęgnacji wody basenowej, pomaga usunąć groźne dla zdrowia bakterie, grzyby, drobnoustroje tak, aby korzystanie z kąpieli w basenie było nie tylko przyjemne, ale i zdrowe.

??Kolejną korzyścią wynikającą z chlorowania szokowego wody jest utrzymywanie efektu krystalicznie czystej wody. Duża ilość korzystających z kąpieli w basenie ludzi, bądź zmieniające się warunki atmosferyczne sprzyjają powstawaniu chloraminy, przez co woda może wydawać się lekko zielonkawa. Może również pojawiać się drażniący i nieprzyjemny zapach.

??Systematyczne chlorowanie szokowe wody pozwoli utrzymać higienę wody basenowej. Chlorowanie powinno przeprowadzać się przynajmniej raz w miesiącu lub częściej. Efekt chlorowania jest zauważalny natychmiastowo.

??Chlor Szok granulat równie dobrze sprawdza się w przypadku bardzo twardej wody. Przed chlorowaniem należy sprawdzić, czy pH wody basenowej jest odpowiednie, w razie potrzeby zastosować korektor pH.CHLOR SZOK JEST BAKTERIOBÓJCZY, WIRUSOBÓJCZY I GRZYBOBÓJCZY? ZALETY STOSOWANIA GRANULATU ?

 • szybko rozpuszczalny bez pozostałości (osadu),
 • dla wszystkich twardości wody,
 • stabilizowany przeciw zbyt szybkiemu ubytkowi chloru pod wpływem ciepła i słońca
 • szybko i całkowicie rozpuszczalny
 • podnosi poziom chloru w wodzie
 • postać granulatu
 • silnie skoncentrowany (wysoka zawartość aktywnego chloru)
 • działanie szokowe
 • niszczy glony, pleśnie, bakterie, grzyby i wirusy
 • natychmiastowa dezynfekcja po zastosowaniu
 • nie pozostawia osadów
 • silnie skoncentrowany
 • neutralny odczyn pH
 • niepieniący
 • skuteczny dla wszystkich twardości wody,
 • stabilizowany przeciw zbyt szybkiemu ubytkowi chloru pod wpływem ciepła i słońca
 • nadaje się do wieloletniego przechowywania


? STOSOWANIE GRANULATU ?

Granulat do dezynfekcji wody basenowej. Działa bakteriobójczo w stężeniu 5g/m3 wody. Skuteczność osiągana jest po 24 h. W przypadku basenów przydomowych dezynfekcję należy przeprowadzić wieczorem. Korzystać z basenu można następnego dnia.

Po procesie dezynfekcji stężenie aktywnego chloru w wodzie powinno być zgodne z dopuszczalnymi wartościami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi oraz w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.??Stały preparat chlorowy w formie granulek służy do szybkiej dezynfekcji wody basenowej ok 56% chloru. Wartośc pH neutralna, rozpuszcza się szybko i całkowicie, równiez nadaje sie do bardzo twardej wody basenowej.

????Działa biobójczo na szczepy: Pseudomonas aeruginosa i Staphylococcus aureu w stężeniu 100mg/L czas kontaku 60min. t. 20 stopni C.Stały preparat chlorowy w formie granulek służy do szybkiej dezynfekcji wody basenowe. Wartośc pH neutralna, rozpuszcza się szybko i całkowicie, równiez nadaje sie do bardzo twardej wody basenowej.

Działa biobójczo na szczepy: Pseudomonas aeruginosa i Staphylococcus aureu w stężeniu 100mg/L czas kontaku 60min. t. 20 stopni C.?? ZASTOSOWANIE ??

 • baseny przydomowe bez automatycznej stacji dozującej,
 • baseny z automatyczną stacją dozującą


NIEBIESKA WODA

BASEN

CHEMIA DO BASENU

promo

KOD PRODUKTU : 70327


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B