Ceny
Cena detaliczna netto
71,54 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
87,99 PLN /szt.
Rabat
0%

Parametry produktu

Kod producenta: 263926
szt. karton
szt. - 0,33
karton 3 -

Opis


NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

WENTYLATOR WIATRAK

PODŁOGOWY STOJĄCY 40cm

RENOMOWANEJ FIRMY CLATRONIC

model VL 3603 KOLOR CZARNY

Wentylator jest przeznaczony do efektywnego usuwania powietrza, a wraz z nim wilgoci, roztoczy czy nieprzyjemnego zapachu.

Doskonale wspomaga wentylacje grawitacyjną w pomieszczeniach użyteczności publicznej oraz gospodarstwa domowego takich jak: łazienka, toaleta, kuchnia, sypialnia, pokój dzienny, przedpokój, biuro.

Jego cicha praca i bezawaryjność gwarantuje duży komfort użytkowania.

Nowy kształt i konstrukcja łopat zapewniający odpowiednie własności aerodynamiczne i niski poziom generowanego hałasu (decydujące znaczenie ma kształt końcówki płata, gdyż ona porusza się najszybciej). JEST TO NAJBARDZIEJ WYDAJNY WENTYLATORJego cicha praca i bezawaryjność gwarantuje duży komfort użytkowania.

Wentylator przeznaczony jest do stosowania zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynków, zatem znajdzie zastosowanie w każdym mieszkaniu.

Jest to urządzenie pozwalające na obniżenie odczuwalnej temperatury w pomieszczeniu – przyjemne podmuchy powietrza skutecznie Cię ochłodzą, tworząc sprzyjające warunki do przebywania we wnętrzach.

Produkt najczęściej stosowany jest w okresie letnim podczas doskwierających upałów– doskonale sprawdzi się zatem we wszelkiego rodzaju biurach i restauracjach, gdzie stworzy atmosferę sprzyjającą wykonywaniu zaplanowanych prac.To idealne rozwiązanie na nadchodzące upały i gorące dni - sprawdzi się on w pomieszczeniach o dużej powierzchni wymagających solidnego cyrkulatora o wysokiej mocy.

Wysokoobrotowy cyrkulator powietrza w odróżnieniu od zwykłych wentylatorów wywołuje rzeczywistą cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu następuje jego ciągły przepływ, co w rezultacie obniża temperaturę w całym pomieszczeniu.

Idealnie nadaje się do:

  • magazynu
  • sklepu
  • warsztatu
  • zakładu pracy
  • kuchni
  • restauracji
  • domu


Oscylujący (możliwość odłączenia)

Regulowana podstawa

Zmiana ustawienia kąta nachylenia

Metalowa kratka zabezpieczająca

Stabilna pozycja dzięki stopkom bezpoślizgowym

Średnica O ok. 40 cm

3 prędkości obrotowe

4 stopniowy przełącznik obrotów (0-1-2-3)

Zasilanie prądem: 220-240 V, 50 Hz, 45W

Wymiary (S x W x G): 430 x 1250 x 640 mm

Waga: 3,00 kgslimtex


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B