Ceny
Cena detaliczna netto
50,41 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
62,00 PLN /szt.
Rabat
0%

Parametry produktu

Kod producenta: 650110
szt. karton
szt. - 0,17
karton 6 -

Opis


NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

CZAJNIK BEZPRZEWODOWY

RENOMOWANEJ FIRMY BOMANN

MODEL: WK 5011 BIAŁY

Czajnik elektryczny Bomann WK 5011 CB o mocy max 2200W i pojemności 1.7 l.

Obudowa wykonana jest z białego tworzywa.

Czajnik bezprzewodowy posiada automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody oraz ochronne przed przegrzaniem.?? Bomann WK 5011 CB posiada wiele funkcji i udogodnień – pozwala na wygodne i bezpieczne gotowanie wody której przygotujemy nasze ulubione napoje.

??Czajnik ma pojemność maksymalną wody aż 1,8 litra i posiada dwa wyraźne wskaźniki litrażowe dzięki którym dokładnie odmierzymy ilość wody potrzebnej do zagotowania. Bomann WK 5012 CB posiada wygodny system otwierania - za pomocą jednego przycisku pokrywa automatycznie otworzy się i z łatwością wlejesz do niego wodę. Rozwiązanie to zdecydowanie ułatwia nalewanie wody do czajnika.

??Obudowa urządzenia wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, posiada wygodny uchwyt oraz wbudowany demontowalny filtr antywapienny który ogranicza przedostawanie się kamienia do przyrządzanego napoju. Filtr z łatwością można wyczyścić pod bieżącą wodą.

??Czajnik wyposażony został w przycisk z wbudowaną kontrolką sygnalizującą pracę urządzenia. Po zagotowaniu wody urządzenie wyłącza się automatycznie.Najważniejsze cechy czajnika Bomann WK 5011 CB:

??Pojemność: max. 1.7 litra

??Odchylana bezpieczna pokrywa obsługiwana jedną ręką

??Bezprzewodowy

??Element grzejny ze stali szlachetnej (grzałka spiralna)

??Wyjmowany filtr osadów wapiennych

??Wyłączanie automatyczne i ręczne

??2 zewnętrzne wskaźniki poziomu wody

??Zabezpieczenie przed podgrzewaniem bez wody /przed przegrzaniem

??Podświetlany włącznik/wyłącznik

??Antypoślizgowy, gumowany uchwyt

??Część bazowa z nawijarką kabla

??Zasilanie napięciowe: 230 V~, 50 Hz

??Moc max. 2200 WProdukt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.

Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.Wymiary czajnika:

Wymiary: (ok. szer. x wys. x gł.)

Urządzenie: 220 x 255 x 140 mm; 0.73 kg

Opakowanie: 190 x 236 x 142 mm; 0.9 kgSLIMTEX


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B