DUŻY DOZOWNIK TERMOMETR CHEMIA NTCE

Ceny
Cena detaliczna netto
56,10 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
69,00 PLN /szt.
Rabat
0%

Opis

DOZOWNIK PŁYWAK

DO CHEMII BASENOWEJ / CHLORU

20g i 200g Z TERMOMETREM

Pływak stosowany jest do rozpuszczania tabletek w wodzie.

? Pasuje do tabletek 200 o średnicy 2,5

Dozownik został wykonany z wytrzymałego plastiku, odpornego na działanie chloru. Wbudowany termometr nie tylko zaoszczędzi miejsce w Twoim basenie, ale także pozwoli łatwo i szybko sprawdzić w nim temperaturę wody.

Niezbędny element wyposażenia basenu, jednocześnie bardzo ułatwiający utrzymanie czystej wody.???

? ?DODATKOWO TEN DOZOWNIK CHLORU WYPOSAŻONY JEST W TERMOMETR POMIARU WODY ??

Wygodny dozonik pływający (bojka) do amplikowania chloru w formie tabletek do przydomowych basenów. Dozownik został wykonany z wytrzymałego plastiku, odpornego na działanie chloru.

Z czym kojarzy Ci się lato? Tak, tak, morza szum, ptaków śpiew i basen w ogrodzie! A jak basen to konieczny będzie dozownik chloru z termometrem.

Dozownik do chemii pozwala w praktyczny sposób aplikować chemię do wody w basenie. To niezbędny element wyposażenia basenu ogrodowego.

Do dozownika należy włożyć odpowiednią chemię basenową i położyć go na wodzie. Dozownik jest przystosowany do korzystania zarówno z tabletek jak i chemii basenowej w postaci proszku.

Wykorzystanie chemii basenowej jest obowiązkowe podczas korzystania z basenu ogrodowego. Nie ważne czy jest to basen mały, czy duży. Bez zastosowania odpowiedniej chemii basenowej będą się w nim gromadziły bakterię, drobnoustroje, glony. Odpowiednia chemia pozwoli na dezynfekcję basenu oraz utrzymanie odpowiednich wartości pH.

Wrzucenie chemii basenowej do basenu nie jest jednak najlepszym rozwiązaniem. Dzięki zastosowaniu dozownika, chemia będzie dłużej się rozpuszczać, co pozwoli na jej lepsze rozprowadzenie oraz dłuższy czas działania.

W dozowniku można stosować różnego rodzaju chemię basenową. Różne tabletki posiadają różne właściwości. Jednakże każdy rodzaj chemii basenowej może być stosowany w naszym dozowniku.

? ZALETY TERMOMETRU ?

  • 5 stopniowa regulacja przepływu wody ułatwia stopniowy proces dozowania chemii do basenu
  • odpowiednie dozowanie chemii pozwala na korzystanie tylko z jednego napełnienia wodą w sezonie
  • wbudowany w dozownik termometr informuje o temperaturze wody
  • materiał nie odbarwia się pod wpływem działania chemii czyszczącej oraz promieni UV
  • łatwy do przechowywania, po sezonie letnim wystarczy opłukać wodą i włożyć do kartonika
  • zgrabna, odkręcana pokrywka znacznie ułatwia umieszczanie np. tabletek z chlorem w dozowniku
  • zakres pomiaru temperatury od 0°C do 50°C (30°F - 120°F)

??Dozownik do chemii pozwala w praktyczny sposób aplikować chemię do wody w basenie.

??To niezbędny element wyposażenia basenu ogrodowego.

??Do dozownika należy włożyć odpowiednią chemię basenową i położyć go na wodzie.

??Dozownik jest przystosowany do korzystania zarówno z tabletek jak i chemii basenowej w postaci proszku.

??Bojka posiada regulację przepływu wody, która znacznie ułatwia proces dozowania.

Dozownik/pływak do chemii basenowej to niezbędny dodatek basenu, samoczynnie unoszący się na wodzie. Pozwala na dozowanie chemii basenowej. Wystarczy, że napełnisz go chemią i umieścisz w wodzie - resztę zrobi za Ciebie???

Świetnie rozprowadza preparaty, pomagając Ci tym samym w utrzymaniu czystości wody. Pływający dozownik chemikaliów zaprojektowany jest do zastosowania z wolno rozpuszczającymi się tabletkami chloru i bromu.

Dozowaniem środka chemicznego do basenu steruje regulowany pierścień dozujący.

Wrzucenie chemii basenowej do basenu nie jest jednak najlepszym rozwiązaniem. Dzięki zastosowaniu dozownika, chemia będzie dłużej się rozpuszczać, co pozwoli na jej lepsze rozprowadzenie oraz dłuższy czas działania.

W dozowniku można stosować różnego rodzaju chemię basenową. Różne tabletki posiadają różne właściwości. Jednakże każdy rodzaj chemii basenowej może być stosowany w naszym dozowniku.

NIEBIESKA WODA

BASEN

CHEMIA DO BASENU

KOD PRODUKTU : 80155

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B