wzp 4w1 KLIMATYZER PROFICARE PC-LK 3088

Ceny
Cena detaliczna netto
405,69 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
499,00 PLN /szt.
Rabat
0%

Parametry produktu

Kod producenta: 330880

Opis


NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

4w1 KLIMATOR WENTYLATOR

OCZYWSZCZACZ NAWILŻACZ

RENOMOWANEJ FIRMY PROFICOOK

MODEL: PC-LK 3088

ProfiCare PC-LK 3088 to klimator dzięki któremu schłodzisz, oczyścisz i nawilżysz powietrze w pomieszczeniu - stworzysz odpowiednie warunki nawet w upalne dni.???

Wystarczy dolać wody, wybrać odpowiedni program i cieszyć się chłodnym, oczyszczonym i odpowiednio wilgotnym powietrzem.



ProfiCare PC-LK 3088 to klimator dzięki któremu schłodzisz, oczyścisz i nawilżysz powietrze w pomieszczeniu - stworzysz odpowiednie warunki nawet w upalne dni. Wystarczy dolać wody, wybrać odpowiedni program i cieszyć się chłodnym, oczyszczonym i odpowiednio wilgotnym powietrzem. Urządzenie idealne sprawdza się do schłodzenia pomieszczenia do 20m2.

Funkcja oczyszczania powietrza zmniejsza poziom alergenów, pyłków, roztoczy, zarazków i wirusów.???

Klimator działa dzięki technologii hydrochłodzenia - wykorzystuje dedykowany papierowy filtr, który zamienia ciepłe powietrze pomieszczenia w przyjemną, chłodną bryzę. Woda pobierana ze zbiornika przez pompę zwilża filtr, przez który za pomocą wentylatora o wysokiej wydajności tłoczone jest ciepłe powietrze z pomieszczenia.

Woda po odparowaniu z filtra obniża temperaturę powietrza o kilka stopni, dzięki czemu przy wylocie z urządzenia wydobywa się chłodne, oczyszczone i rześkie powietrze.



Wbudowane 3 stopnie nadmuchu oraz 7.5 h timer pozwalają na odpowiednie dostosowanie warunków pracy do naszych potrzeb.

Dodatkowo urządzenie posiada dwa programy dostosowujące rodzaj nadmuchu:

  • 1??Sleep - prędkość nadmuchu jest automatycznie zmniejszana po 30 minutach od uruchomienia funkcji
  • 2??Natura - programowalna zmiana prędkości nadmuchu w nieregularnych odstępach czasu


Dodatkowo urządzenie posiada dwa programy dostosowujące rodzaj nadmuchu:

  • Sleep - prędkość nadmuchu jest automatycznie zmniejszana po 30 minutach od uruchomienia funkcji
  • Natura - programowalna zmiana prędkości nadmuchu w nieregularnych odstępach czasu


Zbiornik na wodę pojemności 4.5 l to nawet 20 godzin ciągłej pracy bez uzupełniania. Moc chłodzenia możemy zwiększyć umieszczając znajdujące się w zestawie dodatkowe dwie uprzednio zamrożone butelki chłodzące w celu zwiększenia wydajności chłodzenia.

ProfiCare PC-LK 3088 obsługiwany może być na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest aplikacja mobilna - urządzenie posiada wbudowany odbiornik WIFI dzięki czemu możemy nim sterować z każdego miejsca świata. W łatwy sposób możesz używać wszystkich funkcji za pośrednictwem stale rozwijanej dedykowanej aplikacji, którą po zakupie bezpłatnie pobierzesz ze App Store lub Google Play.

Urządzenie można obsługiwać również tradycyjnie - poprzez nowoczesny, dotykowy panel sterujący znajdujący się w górnej części urządzenia lub pilot zdalnego sterowania, który pozwala na zmianę ustawień urządzenia zdalnie.



Najważniejsze cechy klimatora ProfiCare PC-LK 3088:

??Chłodzenie, nawilżanie i oczyszczanie powietrza

??Wewnętrzny wentylator promieniowy

??Sterowanie Wi-Fi

??Sterowanie za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfon lub tablet z iOS i android

??3 stopnie dmuchawy

??7.5-godzinny timer

??2 elektroniczne funkcje trybu wiatru: sleep oraz natura

??Wyświetlacz wielofunkcyjny z obsługą dotykową czujnika

??4 gładko pracujące rolki ułatwiające transport

??Zewnętrzny wskaźnik poziomu wody

??Do 20h nieprzerwanej pracy na jednym napełnieniu pojemnika



Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE

Certyfikat TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics”. W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych.

Celem wyróżnienia „Focus” jest wskazywanie produktów cieszących się największym uznaniem konsumentów. Certyfikat przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o dużym zaufaniu konsumentów i renomie marki.



slimtex


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B